Як навчитися економити? Сім простих способів

Іноді зароблених грошей недостатньо, щоб дозволити собі все, що хочеться. Тож не дивно, що багатьох зацікавить, як просто навчитися економити.

1. Напишіть список, перш ніж відправитися в магазин

Перед шопінгом складіть список того, що дійсно необхідно, і не відхилятися від нього. Коли ви йдете в магазин, купуйте тільки те, що ви записали.

2.Вимикайте світло

Це не буде економити гроші, але все ж зменшить суму рахунку за електроенергію. Крім того, це корисно з точки зору екології. Вважайте, що ви вносите свій вклад в захист навколишнього середовища і одночасно витрачаєте менше.

3.Освойте правило десяти секунд.

Тепер повернемося до покупок. Якщо потрібно купити товар, який не був у вашому списку, скористайтеся цим правилом. Ви витрачаєте рівно десять секунд, щоб подумати, чи дійсно він вам настільки необхідний. Так ви позбавите себе від маси спонтанних придбань.

4.Не купуйте кави в кав’ярнях (занадто часто)

Гроші, які ви витрачаєте на цей напій, в кінці місяця виливаються в значну суму, хоч ви цього, можливо, не помічаєте. Якщо ви невиправний кавоман, пийте каву вдома або на роботі, а не дегустуйте його в усіх кав’ярнях в окрузі.

5.Спробуйте самі лагодити речі

Якщо у вас вдома щось зламалося, спробуйте виправити це самостійно. Звичайно, це зажадає деяких навичок, але ви цілком можете опанувати ними. На YouTube є багато навчальних відеороликів, які  навчать вас лагодити зламані речі.

6.Шукайте безкоштовні заходи в місті

Ваш бюджет не повинен заважати  отримувати задоволення, і, на щастя, не всі розваги коштують грошей. Перевірте, де в вашому місті проходять безкоштовні заходи, які служать альтернативою витратному відпочинку. Замість того щоб витрачати гроші на кінотеатр, рушайте на безкоштовний перегляд фільму на відкритому повітрі.

7.Використовуйте громадський транспорт

Якщо у вас є машина, варто економити гроші на паливі, періодично спускаючись в метро або користуючись автобусом (тролейбусом, трамваєм). Це ще один спосіб скоротити витрати і внести свою лепту в мінімізацію загазованості в місті.

Фінансове становище кожної людини визначається самою людиною…

Автор: ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
Коментарі

Ви повинні бути авторизовані, для розміщення коментарів.

Використання матеріалів сайту ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ дозволено тільки за умови гіперпосилання на https://vsisvoi.org.ua
ПІДТРИМКА САЙТУ
Дизайн розроблено Webroom.com.ua