Як накопичити за літо гроші школяреві і не витратити

накопичити за літо гроші школяреві

Для школярів літо – це час, коли можна не тільки відпочити, а й заробити власні гроші. Щоб накопичити певну суму на свою мету, можна використовувати способи – починаючи цифровими і закінчуючи ігровими.

Влітку підлітки можуть заробити. Це можуть бути як кишенькові гроші, які батьки платять за скошену траву та інші можливості. Однак навколо багато спокус, і це збільшує ймовірність того, що зароблені гроші можуть бути витрачені. Особливо якщо немає чітких цілей і планів.

 В кінці літа – новий телефон

Якщо ви чітко знаєте, на що збираєте, то набагато простіше при кожному відвідуванні магазину мотивувати себе не витрачати гроші на дрібниці. Можливо, підлітку потрібен новий телефон, який батьки зараз купити не можуть. Краще почати створювати накопичення, щоб пізніше, гроші, хоча б частково, вже були зібрані.

 Накопичення з елементами гри

Зараз серед молодих людей і підлітків популярні різні методи накопичення, які нагадують гру. Наприклад, протягом року можна накопичити 1400 євро, якщо дотримуватися такої схеми: протягом року щотижня відкладати на один євро більше. Ще один варіант – накопичення металевої дрібниці протягом року. Це працює так 1 січня потрібно відкласти 1 цент, другого січня – 2 цента і т.д., в результаті за рік можна зібрати більше 660 євро. Навіть якщо не вдасться протриматися до кінця, таким способом все-таки можна зібрати досить пристойну суму. Щоб процес створення накопичення був більш цікавим і з додатковою мотивацією, можна підключити до нього друзів.

 Ці прийоми більше підійдуть тим, хто здатний щодня слідувати встановленим графіком накопичення, – графік цей бажано також роздрукувати, щоб не заплутатися в датах і сумах. 

Потрібно шукати і інші можливості збирати

Успіхи в накопиченні безпосередньо залежать від того, наскільки обдумані ваші витрати. Щоб не переплачувати там, де можна заощадити, варто бути завжди напоготові. Наприклад, купувати щось разом з кимось часто набагато дешевше. У свою чергу в кінотеатрах в розпал робочого дня квитки можуть коштувати навіть в два рази менше, ніж у вихідні.

Завдяки цілеспрямованості, можна не тільки отримати роботу й накопичити грошей, а й почати власний бізнес!

 

Автор: ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
Коментарі

Ви повинні бути авторизовані, для розміщення коментарів.

Використання матеріалів сайту ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ дозволено тільки за умови гіперпосилання на https://vsisvoi.org.ua
ПІДТРИМКА САЙТУ
Дизайн розроблено Webroom.com.ua