Я жінка. Яка моя роль в сім’ї ?

З часів Давньої Греції жінки мали право вибирати: чи бути їм доброю господинею, турботливою дружиною або жінкою-воїном, позбавивши себе чоловічий турботи і домашнього затишку. Наприклад, войовниця Афіна, відмовилася від особистого життя, її життя було сповнене безліччю перемог у війнах і трофеїв, але сім’ї та дітей у неї не було.

Дружина Зевса Гера, свою роль як жінки бачила в родині. Вона була чудовою матір’ю і берегинею сімейного вогнища, не відчуваючи ні найменшої тяги до пригод.

Не дивлячись на те, що пройшло багато часу, коли був зроблений перший вибір жінкою між кар’єрою і сім’єю, і незалежно від емансипації, відгомони минулого даються взнаки і роль сучасної жінки в сім’ї має безліч стереотипів.

Жінка в наш час.

У 21 столітті жінці для щастя, як на роботі, так і в сім’ї, необхідно все раціонально поєднувати. І ніколи особисті проблеми не повинні позначатися на просуванні по кар’єрних сходах. Оскільки в наш час жінка змушена нарівні з чоловіком заробляти гроші, то упускаються деякі важливі сімейні обов’язки жінок: приготування ситного обіду для свого чоловіка, збереження чистоти в будинку, догляд за дітьми. Є думка, що жінка, яка мріє про кар’єрного успіху і сім’ї до свого 30-річчя, просто не розуміє, наскільки нереальні її переконання.

 

Звичайно, можна сказати, що сучасна жінка не потребує ні в сімейному вогнищі, ні в чоловіка, а сама будує своє життя, як їй хочеться, і піклується здебільшого про кар’єру, а не про виховання улюбленого сина чи дочки.

Усім відомо: сьогодні ділова активність жінки має успіх і дає результат, в першу чергу тоді, коли її родина з розумінням ставиться до цього, допомагаючи справитися мамі з емоційним навантаженням в життя. Нашої діловій жінці необхідно бути сильною і цілеспрямованою, зберігаючи свою жіночу мудрість для того, щоб підтримувати гармонію і реалізовувати себе в обох сторонах життя.

Щаслива жінка – це щаслива сім’я.

Адже турбота про чистоту, затишок, смачну їжу і випранім одязі, виховання дітей – це її щаслива сім’я. У чоловікові ж, природою закладено бути добувачем, які забезпечують безпеку своєї сім’ї. Все-таки не дарма кажуть, що щаслива жінка – це щаслива сім’я.

Тому, якщо жінка не знайде час на увагу до близьких, на виконання сімейних обов’язків, то незабаром в цій родині чекати непорозуміння, і образи на невиправдані очікування.

Мені все ж здається, що кожна жінка в глибині душі завжди бажає саме цих найголовніших цінностей у житті. Адже в цьому і є сутність жінки і справжнє призначення!

А Ви як вважаєте?

 

Автор: Токарева Мария
Коментарі

Ви повинні бути авторизовані, для розміщення коментарів.

Використання матеріалів сайту ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ дозволено тільки за умови гіперпосилання на https://vsisvoi.org.ua
ПІДТРИМКА САЙТУ
Дизайн розроблено Webroom.com.ua