Я жінка. Яка моя роль в сім’ї ?

З часів Давньої Греції жінки мали право вибирати: чи бути їм доброю господинею, турботливою дружиною або жінкою-воїном, позбавивши себе чоловічий турботи і домашнього затишку. Наприклад, войовниця Афіна, відмовилася від особистого життя, її життя було сповнене безліччю перемог у війнах і трофеїв, але сім’ї та дітей у неї не було.

Дружина Зевса Гера, свою роль як жінки бачила в родині. Вона була чудовою матір’ю і берегинею сімейного вогнища, не відчуваючи ні найменшої тяги до пригод.

Не дивлячись на те, що пройшло багато часу, коли був зроблений перший вибір жінкою між кар’єрою і сім’єю, і незалежно від емансипації, відгомони минулого даються взнаки і роль сучасної жінки в сім’ї має безліч стереотипів.

Жінка в наш час.

У 21 столітті жінці для щастя, як на роботі, так і в сім’ї, необхідно все раціонально поєднувати. І ніколи особисті проблеми не повинні позначатися на просуванні по кар’єрних сходах. Оскільки в наш час жінка змушена нарівні з чоловіком заробляти гроші, то упускаються деякі важливі сімейні обов’язки жінок: приготування ситного обіду для свого чоловіка, збереження чистоти в будинку, догляд за дітьми. Є думка, що жінка, яка мріє про кар’єрного успіху і сім’ї до свого 30-річчя, просто не розуміє, наскільки нереальні її переконання.

 

Звичайно, можна сказати, що сучасна жінка не потребує ні в сімейному вогнищі, ні в чоловіка, а сама будує своє життя, як їй хочеться, і піклується здебільшого про кар’єру, а не про виховання улюбленого сина чи дочки.

Усім відомо: сьогодні ділова активність жінки має успіх і дає результат, в першу чергу тоді, коли її родина з розумінням ставиться до цього, допомагаючи справитися мамі з емоційним навантаженням в життя. Нашої діловій жінці необхідно бути сильною і цілеспрямованою, зберігаючи свою жіночу мудрість для того, щоб підтримувати гармонію і реалізовувати себе в обох сторонах життя.

Щаслива жінка – це щаслива сім’я.

Адже турбота про чистоту, затишок, смачну їжу і випранім одязі, виховання дітей – це її щаслива сім’я. У чоловікові ж, природою закладено бути добувачем, які забезпечують безпеку своєї сім’ї. Все-таки не дарма кажуть, що щаслива жінка – це щаслива сім’я.

Тому, якщо жінка не знайде час на увагу до близьких, на виконання сімейних обов’язків, то незабаром в цій родині чекати непорозуміння, і образи на невиправдані очікування.

Мені все ж здається, що кожна жінка в глибині душі завжди бажає саме цих найголовніших цінностей у житті. Адже в цьому і є сутність жінки і справжнє призначення!

А Ви як вважаєте?

 

Автор: Токарева Мария
Коментарі

Ви повинні бути авторизовані, для розміщення коментарів.

Використання матеріалів сайту громадського інформаційного центру Vsisvoi дозволено тільки за умови гіперпосилання на https://vsisvoi.org.ua
ПІДТРИМКА САЙТУ
Павлоградська міська рада

Павлоградська міська рада

Агенція Економічного Розвитку

Агенція Економічного Розвитку

PAX (Нідерланди)

PAX (Нідерланди)

Громадська організація «ВЕЛОСИПЕДНА АСОЦІАЦІЯ ПАВЛОГРАДА»

Громадська організація «ВЕЛОСИПЕДНА АСОЦІАЦІЯ ПАВЛОГРАДА»

VNG International (Нідерланди)

VNG International (Нідерланди)

Благодійний Фонд «ТУРБОТА»

Благодійний Фонд «ТУРБОТА»

Громадська організація «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЛЕГІОН»

Громадська організація «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЛЕГІОН»

Ресурсний центр «ОСББ- майбутнє Павлограда

Ресурсний центр «ОСББ- майбутнє Павлограда

 КЗ «Павлоградська міська централізована бібліотечна система»

КЗ «Павлоградська міська централізована бібліотечна система»

Дизайн розроблено Webroom.com.ua