5 грудня Міжнародний день волонтера

 

Люди, які безоплатно вкладають свій час і сили на благо суспільства, звуться волонтери.

Вони за покликом серця надають допомогу іншим, працюють в дитячих будинках, лікарнях, будинках похилих, допомагають армії, піклуються про бідних.

Вважається, що волонтерський рух зародився в 1920-х роках, одразу після Першої Світової війни. Тоді тисячі молодих людей почали відновлювати зруйновані господарства і міста. А коли життя повернулося у нормальне русло, виявилося, що навколо повно нещасних, яким потрібна допомога.

 

В Україні волонтери з власної ініціативи і не сподіваючись на подяку за свою працю, підтримували людей похилого віку, допомагали сиротам та інвалідам, боролися за права тварин і захищали навколишнє середовище від суспільства споживачів.

 

Волонтерський рух активно стало розвиватися під час Революції Гідності.

Чи не кожен третій українець став волонтером.

Тисячі українців добровільно долучилися до допомоги військовим, що захищає територіальну цілісність України, до допомоги переселенцям, що втекли від війни. Волонтери допомагали на нових місцях вимушеним переселенцям, займалися оснащенням армії і підтримкою сімей, які втратили когось у війні на Донбасі, активно беруть участь в реформації органів влади.

Щоденний маленький подвиг кожного волонтера не став менш цінним.

 

Волонтерський рух зростає в усьому світі. Для сучасної людини мати активну соціальну позицію і піклуватися про незахищені – це природна потреба. Понад сто мільйонів чоловік в світі можуть відзначати сьогодні День волонтера.

 

У День волонтера висловлюють подяку усім добровольцам за їх активність, небайдужість і соціальну відповідальність!

Щиро дякуємо волонтерам за все, що вони зробили на благо Батьківщини і людей!

 

Автор: ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
Коментарі

Ви повинні бути авторизовані, для розміщення коментарів.

Використання матеріалів сайту ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ дозволено тільки за умови гіперпосилання на https://vsisvoi.org.ua
ПІДТРИМКА САЙТУ
Дизайн розроблено Webroom.com.ua